Zapraszamy do naszego przedszkola

Przedszkole Żak w Oławie zaprasza do zapisów dzieci w wieku przedszkolnym i „zerówkowym”. Nasza placówka posiada przestronne sale, salę gimnastyczną i duży plac zabaw. Mamy też doskonałe wyposażenie, min. monitory multimedialne, dywan interaktywny, nowość w edukacji- musicon, kuchnię błotną i wiele innych pomocy wspierających rozwój dzieci. Nasze przedszkole stawia na dobrą opiekę, wychowanie i edukację, które mają zapewnić maluchom radosne dzieciństwo i dobry start w szkole.
W tym roku szkolnym przystępujemy do realizacji ciekawego projektu edukacyjnego, który jest wynikiem wygranego przez nas konkursu na dofinansowanie z funduszy unijnych bezpłatnych zajęć dodatkowych dla naszych przedszkolaków, w tym ” zerówkowiczów”.
Projekt będzie trwał 17 miesięcy i obejmuje min. zajęcia z programowania, matematyki, ekologii i gimnastyki korekcyjnej. Obejmuje też wsparcie i nowoczesne terapie dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Do realizacji zamierzonych działań będzie nam służyć zakupiony w ramach projektu sprzęt. Będą to min. laptopy, roboty, drukarka 3d, długopisy 3d, dobrej jakości mikroskop z preparatami, sprzęt sportowy: bieżnia, wioślarz i inne, szklarnia i rynny wodne, duże szachy ogrodowe i wiele innych ciekawych pomocy. Zajęcia dedykowane są tylko dla dzieci zapisanych do naszego przedszkola. Ponadto będą odbywać się w małych grupkach a cały projekt poprzedza rekrutacja dzieci do uczestnictwa w nim.

Zapraszamy wszystkich rodziców do zapisów maluchów do naszego przedszkola oraz rekomendujemy kontynuację u nas edukacji w „zerówce” i składanie deklaracji do uczestnictwa w naszym ciekawym projekcie.