W marcu proponujemy

Wydarzenia marzec:

 

  • 15 marzec – Koncert Muzyki Góralskiej, godzina 9.15
  • 18 marzec – Warsztaty edukacyjne z cyklu Kino Przedszkole – „Różnimy się od siebie i to jest ciekawe”, grupa Sówki, Delfinki, Misie, Nutki. Wyjście z przedszkola godzina 9:00, śniadanie 8:20, koszt 10zł płatne do 17 marca u wychowawcy
  • 19 marzecPrzedszkolny Turniej Szachowy „Żaki grają w szachy”, od 9:30 do 14:30
  • 21 marzec – Pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Mile widziane „barwne stroje” oraz „Panie Wiosny”. Światowy Dzień Skarpetek Nie do Pary – przyjdź w tym dniu w dwóch różnych skarpetkach i świętuj razem z nami Światowy Dzień Zespołu Downa
  • 22 marzec – Dzień Wody – Prosimy, by tego dnia dzieci były ubrane w kolorze niebieskim i miały ze sobą małą butelkę wody niegazowanej
  • 23 marzec – Spotkanie z muzyką – „WITAJ WIOSNO”
  • 28 marzec – Dzień Teatru – przedszkolny teatrzyk

 

 

* (przedszkole zastrzega sobie możliwość rezygnacji lub zmiany terminu planowanych imprez i działań edukacyjnych)