W grudniu proponujemy

  • 3 grudnia – Robotyka, grupa III-VI
  • 4 grudnia – Koncert pt. „Kraina Lodu” w Ośrodku Kultury, grupa IV-VI                                                                                                Wyjście z przedszkola 10.20                                                                                                                                                         Powrót do przedszkola 13.00
  • 5 grudnia – Teatrzyk w przedszkolu pt. „Bałwankowe święta”, godz. 10.40
  • 6 grudnia – Mikołaj w przedszkolu. Można przygotować dzieciom koszulki z motywem świątecznym,                                            czapki  mikołajkowe, okulary w choinki, nosy renifera, itp.
  • 10 grudnia – Spotkanie z muzyką – „Wigilijne granie na zawołanie”, godz.10.40
  • 13 grudnia – Jasełka w grupie „TĘCZOWE NUTKI”, godz. 15.00
  • 18 grudnia – Jasełka w grupie „MISIE”, godz. 10.00                                                                                                                                   Jasełka w grupie „MOTYLKI”, godz. 11.00
  • 20 grudnia – Jasełka w grupie „ŻABKI”, godz. 13.30                                                                                                                                 Jasełka w grupie „SŁONECZKA”, godz. 14.30
  • 24 grudnia – Przedszkole nieczynne
  • 31 grudnia – Przedszkole nieczynne