Przedstawienie pt. „Spotkanie bajek”

15.11.2019r. w przedszkolu odbyło się przedstawienie pt.: „Spotkanie bajek” przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Smalcerz-Majchrzak i pozostałych nauczycieli PN ŻAK w ramach akcji „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. W bajce wystąpiły  najpopularniejsze i bliskie dzieciom postacie: Jaś i Małgosia, Brzydkie Kaczątko, Czerwony Kapturek, Calineczka, Kot w butach oraz Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Tym razem w aktorów wcieli się rodzice, nie tylko ładnie recytowali swoje kwestie, ale też śpiewali i tańczyli!  A zadaniem widowni było odgadywanie, jakie postacie pojawiły się na scenie. Dopełnieniem całości była piękna scenografia i kostiumy rodziców.  Wszyscy się starali jak mogli, gdyż na widowni zasiedli zaproszeni goście – przedszkolaki. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanie i piękne kolorowe stroje. Zapraszamy do galerii zdjęć!