Nauczanie zdalne do 24.05.2020 r.

Drodzy Rodzice!
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zgodnie z zarządzeniem Ministra Edukacji Narodowej informujemy, że nasza placówka będzie nieczynna do 24 maja br.

W tym czasie będziemy świadczyć zdalnie usługę edukacyjną związaną z obowiązkiem realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o monitorowanie i uczestniczenie w działaniach edukacyjnych, które proponujemy Waszym dzieciom.
Nauczyciele poszczególnych grup będą codziennie wysyłać Państwu drogą mailową materiały do realizacji w domu. Dodatkowe propozycje zabaw i innych aktywności znajdą Państwo na naszym fb.
Zachęcamy do wspólnej nauki i zabawy oraz do kontaktów z wychowawcami w razie potrzeb.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie informacji ale także porad i wiedzy pedagogicznej.
Czekamy także na Państwa pomysły lub uwagi jak usprawnić edukację w zaistniałej sytuacji. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, bo tylko w ten sposób pomożemy sobie i przetrwamy trudny dla nas wszystkich czas.

Życzymy dużo zdrowia!

Dyrektor, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy przedszkola.