Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś!
Do wspólnej zabawy z misiami Panie zaprosiły przedszkolaków.
Każdy przedszkolak przyniósł ze sobą ulubioną maskotkę misia i coś o niej opowiedział. Dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę „Jadą, jadą misie”, wysłuchały opowiadania o misiach, rozpoznawały bajkowe misie: Misia Uszatka, Yogi, Paddingtona czy Kubusia Puchatka. Efektem końcowym były wykonane postaci misiów z papieru, gąbek czy foliówek. W czasie dzisiejszej zabawy nie zabrakło głośnego czytania bajek o sympatycznych misiach.Każde dziecko wie, że Pluszowy Miś to najlepsza przytulanka i od ponad 100 lat towarzyszy wszystkim dzieciom na całym świecie.
Podczas zajęć panowała miła i przyjemna atmosfera, zakończona wspaniałą zabawą i słodkim co nieco.