Przed przyjściem dziecka do przedszkola ...

  1. Wyposażenie dziecka do przedszkola:

- obuwie zmienne (kapcie) dobrze trzymające stopę

- ubranie na zmianę: spodenki dresowe, rajtuzki, majtki x 2, podkoszulek z krótkim rękawem, podkoszulek z długim rękawem, bluza dresowa lub rozpinany sweterek, kalosze, worek na ubrania (zaleca się znakowanie rzeczy dziecka)

- środki higieniczne: chusteczki higieniczne suche 1 paczka, chusteczki higieniczne nawilżane 1 paczka, pampersy (dla dzieci, które z nich korzystają, podpisane)

- do odpoczynku na leżakach: kocyk i poduszka, prześcieradło z gumką nieprzemakalne (wymiar 60 x 120), worek lub torba płócienna na pościel.

********

UWAGA!

1. Ze względu na konieczność wychodzenia na dwór prosimy o przynoszenie dzieciom odpowiedniego ubioru i obuwia dostosowanego do warunków atmosferycznych!

2. Prosimy podpisywać lub znakować wszystkie rzeczy zostawiane w szatni oraz porządkować szafki swoich pociech, ponieważ tym pomogą nam Państwo w sprawnym ubieraniu dzieci. Prosimy także uczyć swoje maluchy, która jest ich szafka i jaki ma znaczek oraz które rzeczy do nich należą (głównie ubranie wierzchnie i buty) :-) Dziękujemy!